SZKÓŁKA KARTINGOWA

Karting jest uważany za pierwszy krok w sporcie motorowym. W ten sposób swoje kariery rozpoczynali wszyscy najbardziej utytułowani kierowcy wyścigowi.

Dla rozwoju najmłodszych kierowców ważne jest, aby pierwsza styczność z kartingiem nie była tylko jazdą gokartem. Wykorzystując nasze doświadczenie poświęcamy wiele uwagi na przygotowanie fizyczno-motoryczne, zachowania z obszaru psychologii sportu, praktyczne zajęcia w grupie. Oczywiście nie brakuje również praktyki, ale ona szczególnie na początku, musi iść w parze z właściwym przygotowaniem do współzawodnictwa na torze.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego trenera Marcina Kapkowskiego, który swoje zawodnicze i trenerskie doświadczenie zdobywał na wielu torach w Polsce i w Europie. Trener Marcin działa również w wyczynowych sportach motorowych i pomógł już wielu kierowcom wejść w świat motorsportu. Świetny kontakt z dziećmi i młodzieżą gwarantuje doskonałe przekazywanie wiedzy i poprawę umiejętności.

Zajęcia dla dzieci odbywają się w:

Poniedziałki:

  • grupa początkująca – 17:00-18:30
  • grupa zaawansowana – 18:30-20:00

Wtorki:

  • grupa zaawansowana 2 – 18:30-20:00.

 

Zapisz swoje dziecko

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA?

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE ZAJĘĆ

Czas trwania pojedynczych zajęć to 1,5 godziny. W trakcie szkółki na uczestników czeka:

  • Rozgrzewka, czyli ogólnorozwojowe zajęcia fizyczno-motoryczne, dedykowane zawodnikom motorsportu,
  • Zajęcia na torze łączą teorię z praktyką. Podczas czterech 8-minutowych sesji wyścigowych uczymy techniki jazdy, zasad bezpieczeństwa, strategii i opanowania podczas emocjonującej rywalizacji,
  • Zapewniamy analizę i podpowiedzi trenerów,

Oprócz zajęć czysto treningowych, na wybranych spotkaniach organizujemy zawody między naszymi adeptami.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego trenera Marcina Kapkowskiego, który swoje zawodnicze i trenerskie doświadczenie zdobywał na wielu torach w Polsce i w Europie.

W lekcjach mogą brać udział młodzi zawodnicy już od 130 cm wzrostu. W przypadku mniejszego wzrostu prosimy o wcześniejszy kontakt z trenerem. Po akceptacji trenera, udział w szkółce jest możliwy już od ok. 125 cm wzrostu.

Cena pojedynczych zajęć szkółki kartingowej wynosi 350 zł.
Pakiet 4 kolejnych zajęć kosztuje 1200 zł.

ZAPISY

Zapisy na szkółkę przyjmujemy w recepcji toru, telefonicznie +48 785 111 140 bądź mailowo: chorzow@e1gokart.pl

W razie dodatkowych pytań nasz Trener Marcin Kapkowski zaprasza do kontaktu telefonicznego: +48 781 831 777.