EVENTY - Nieograniczone możliwości!

Antresola

Przestronna i nowoczesna antresola z widokiem na cały tor, a na niej:

  • Kawiarnia wyścigowa
  • 2 sale VIP – powierzchnia 40 m2, pojemność szkoleniowa: 20 osób, możliwość dowolnej aranżacji, a także połączenia obydwu sal,
  • Sala szkoleniowo-eventowa – powierzchnia 120 m2, pojemność szkoleniowa: 70 osób, bardzo szerokie możliwości aranżacji.

Przygotowujemy i wynajmujemy sale pod różne spotkania towarzyskie i biznesowe (urodziny, wieczory kawalerskie i wieczory panieńskie, szkolenia, konferencje, eventy).

Catering

Możliwość cateringu w dowolnej formie: bufet kawowy, bar słony, ciepłe i zimne przekąski, pizza, sushi, lunche, ciepłe i zimne napoje, alkohol.

Multimedia

Posiadamy pełne zaplecze multimedialne, niezbędne do organizacji eventów firmowych: projektor, flipcharty, nagłośnienie oraz telewizory.

Klimatyzacja

Wszystkie sale wyposażone są w inteligentny system wentylacji oraz klimatyzację.

Parking

Duży parking (na ponad 60 samochodów) oraz spora przestrzeń dookoła toru może zostać wykorzystana do organizacji atrakcji zewnętrznych: prezentacji produktów firmowych, testów sprzętu czy dodatkowego zaplecza gastronomicznego.

PROPOZYCJE ATRAKCJI

ZAWODY GRAND PRIX

Wybierz scenariusz rywalizacji dla swojej ekipy!

Minimalna ilość zawodników dla rezerwacji każdego ze scenariuszy zawodów:
Poniedziałek – czwartek: grupa 6 osób.
Piątek – niedziela: grupa 10 osób.
Maksymalna liczba uczestników – 15 osób.

Mini GRAND PRIX:

1. Sesja kwalifikacyjna 8 minut: zapoznanie się z torem,
konfiguracją nitki oraz gokartami + rywalizacja o jak
najlepszy czas pojedynczego okrążenia (tzw. best lap)
2. Sesja finałowa: Wyścig 8: wyścig ze startu
wspólnego na podstawie czasów uzyskanych w
kwalifikacjach, walka o podium do ostatniego okrążenia.

Cena 150 zł / 1 osoba

GRAND PRIX:

1. Sesja treningowa 8 minut: zapoznanie się z torem, konfiguracją nitki oraz gokartami.
2. Sesja kwalifikacyjna 8 minut: na tym etapie rywalizacji zawodnicy walczą o uzyskanie jak najlepszego czasu pojedynczego okrążenia (best lap).
3. Sesja finałowa: Wyścig 8: wyścig ze startu wspólnego na podstawie czasów uzyskanych w kwalifikacjach, walka o podium do ostatniego okrążenia.

Cena 200 zł / 1 osoba

GRAND PRIX Max:

1. Sesja treningowa 8 minut: zapoznanie się z torem, konfiguracją nitki oraz gokartami.
2. Sesja kwalifikacyjna 8 minut: na tym etapie rywalizacji zawodnicy walczą o uzyskanie jak najlepszego czasu pojedynczego okrążenia (best lap).
3. Sesja finałowa: 50% dłuższy dystans wyścigu finałowego niż w przypadku standardowych Mini GP i GP: Wyścig 12 ze startu wspólnego na podstawie czasów uzyskanych w kwalifikacjach, walka o podium do ostatniego okrążenia.

Cena 250 zł / 1 osoba

NA WYŁĄCZNOŚĆ

Rezerwacja toru na wyłączność jest format rezerwacji, który dostosowujemy do grupy uczestników. Istnieje możliwość przeprowadzenia jazd wolnych lub formatu wyścigowego: sesji treningowych, kwalifikacyjnych oraz finałów w grupach o podobnych umiejętnościach. Długość oraz liczba sesji dostosowana jest do wymagań naszych klientów.

Cena wynajmu toru na wyłączność jest kalkulowana indywidualnie na podstawie oczekiwań klienta, co do scenariusza zawodów i czasu spędzonego na torze (ilość uczestników oraz ilość sesji wyścigowych).

Zapraszamy do kontaktu, personalizujemy scenariusze eventów, układając je wspólnie z klientami, tak aby jak najlepiej połączyć dawkę zabawy i sportowej rywalizacji.

Zobacz jak może wyglądać Twój event

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Przyjdź do nas, poznaj tor i powiedz nam, czego potrzebujesz,
a przygotujemy dla Ciebie odpowiednią propozycję!