Witamy na Śląsku! E1GOKART dzięki śląskiej lokalizacji dołącza do grona najnowocześniejszych torów w Europie! Na dwuhektarowej działce powstała hala, w której już teraz oddaliśmy do Państwa dyspozycji ponad 4300 m2 kartingowych emocji! A zapewniamy, że to nie koniec naszych pomysłów!
Dwa poziomy jazdy i 36 najnowszych gokartów SODI. Francuski producent SODI to światowa czołówka halowego sprzętu kartingowego.  Czekają na Państwa gokarty seniorskie SODI SR5, juniorskie SODI LR5 i gokarty podwójne tzw. tandemy SODI 2Drive. O przebieg zmagań na torze dba sektorowy pomiar czasu firmy MYLAPS oraz oprogramowanie obsługujące tor firmy RaceFacer. Dzięki antresoli możecie obserwować rywalizacje na obu poziomach jazdy. Do Państwa dyspozycji zapewniamy kawiarnię przy recepcji, dwie salki VIP i sale konferencyjną z pełnym wyposażeniem multimedialnym.
Wewnętrzna nitka toru ma długość 630 metrów, a jej szerokość na całej długości toru to minimum 5 metrów. Takie wymiary gwarantują bezpieczeństwo i pełnię sportowej rywalizacji nie tylko podczas zawodów ale i podczas typowo amatorskich wyścigów.
Planujemy również zewnętrzną nitkę toru, dzięki której nasz obiekt stanie się najdłuższym halowym torem kartingowym w Polsce.
Asfaltowa nawierzchnia oraz system band Xtremebarriers zapewniają przyczepność i bezpieczeństwo. Do naszych gokartów stosujemy wyłącznie paliwo alkilatowe WARTER Pro Fuels. Benzyna ekologiczna jest do 99% czystsza niż zwykłe paliwo i niemal całkowicie pozbawiona niebezpiecznych związków takich jak benzen i węglowodory aromatyczne. Komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów są dla nas priorytetem.
Żyjemy by się ścigać! W ramach ogólnoświatowego rankingu zawodników SWS SODI WORLD SERIES rozgrywamy na naszym obiekcie zawody Śląskiej Ligi Kartingowej, zawody drużynowe oraz zawody Iron Man. Każdy amator może spróbować swoich sił. Jeśli przed zawodami ktoś pragnie podnieść swoje umiejętności zapraszamy do wzięcia udziału w treningach indywidualnych, bądź szkółce kartingowej dla najmłodszych adeptów kartingu. Szczegóły projektów przybliży Państwu nasza recepcja.
Na te i inne pytania chętnie odpowiemy telefonicznie 785 111 140 bądź mailowo chorzow@e1gokart.pl
ZAPRASZAMY!
Zespół E1GOKART

Miło nam poinformować, że do naszych gokartów tankujemy wyłącznie ekologiczną benzynę alkilowaną Warter Pro Fuels.
Benzyna alkilowana jest do 99% czystsza niż zwykła benzyna. Jest niemal całkowicie pozbawiona niebezpiecznych związków, takich jak benzen czy węglowodory aromatyczne.

Dla Was rozwijamy się i podnosimy komfort korzystania z naszego toru!